ЯК стати УЧАСНИКОМ?

ТОБІ від 16 до 20 років? ТИ достатньо змотивований? ТИ хочеш дізнатись щось нове? ТИ хочеш взяти участь у міжнародному проекті?
Тоді подай заявку на участь:
на адресу електронної пошти: hello@faceart-facefuture.com
або на нашому сайті: www.faceart-facefuture.com/бериучасть/
Зміна строків подачі заявок: до 21 лютого 2018!
Просимо вказати наступну інформацію про себе:
Ім’я та прізвище
Контактні дані (адреса, телефон, електронна пошта) та вік
Навчальний заклад (напрямок)
Розкажи кількома реченнями, чому ти хочеш взяти участь у проекті face art — face future. Що тебе зацікавило у цьому проекті? Чому саме ти повинен стати учасником програми? До якої з двох груп ти хочеш приєднатись?
Лише для Групи 2:  Відео-арт
Що тобі потрібно зробити, щоб взяти участь в складі групи відео-арту?
Надійшли нам своє відео, відзняте на телефон. Тривалість відео повинна бути не більше 3-х хвилин. Вибери одне із двох наступних завдань:
Розкажи нам про один день зі свого життя! Як це — бути тобою? Як це — жити у твоєму тілі? На що схожий твій день? Якого він кольору, смаку, запаху, звуку? Спробуй використати ракурс, швидкість зйомки, колір, світло, звуки, рух, щоб передати настрій, відчуття та почуття. Все, що нам потрібно — це емоційне враження! Вперед! Покажи нам, як це бути тобою!
Або:
Чи є в тебе улюблене місце або вулиця у твоєму місті? Розкажи нам про це місце за допомогою відео! Спробуй передати свої відчуття через відео: як це іти по цій вулиці, що ти відчуваєш? Спробуй не просто провести екскурсію і показати нам місце, а відтворити відчуття та емоції. Зроби так, щоб глядач відчув запах, колір, швидкість кроку, темп, ритм, звук вулиці. Ти повинен показати це місце так, щоб глядач побачив його твоїми очима!
Успіхів! Ми віримо в тебе!

 Подати заявку тут!